O tuhaf nefes spreyi reklam için James Bond rolüne olarak Pierce Brosnan fanlar şoklara: “Ben sarsıldı ve karıştırılır ediyorum ‘

O tuhaf nefes spreyi reklam için James Bond rolüne olarak Pierce Brosnan fanlar şoklara: “Ben sarsıldı ve karıştırılır ediyorum

O Hint nefes spreyi markası, Pan Bahar için yeni bir reklam yaptığı James Bond rolünü canlandırdı zaman Pierce Brosnan sosyal medyada bir çılgınlık haline fanlar gönderdi.

Bir şık smokin giymiş ve cesur bir tuz ve biber bıyık spor, Hollywood yıldızı neredeyse tanınmaz baktı – onu sonunda söyleyerek: “. Sınıf modası asla”

“Ben sarsılmış ve karıştırılır değilim !!!”: Bir yorumlama ile – Ancak, 60 saniyelik reklam ciddi sosyal medyada alay edildi

“Senin #LicenceToKill sona, ama yine de @PierceBrosnan #PanBahar #JamesBond #OldIsGold faturaları varsa,” Başka bir alay.

“Hepimiz gülerek o Paan Masala Ad bakarak,” bir Twitter takipçi ekledi. “#PierceBrosnan Onun Million Dollar kontrol bakarak ve ayrıca gülüyor.”

bir fan yazdığı gibi bazı rağmen, videoyu övgü hızlı edildi: “. açıkça klas #PierceBrosnan sahip yeni #PanBahar reklamı Loving”

“Şimdi bazı pan Bahar denemek için zamanı geldi!: D #PierceBrosnan #PanBahar,” Başka paylaştı.

 

Pan Bahar damak yenilemek ve sindirime yardımcı anlamına da gelmektedir betel fındık ve baharat ve bazen tütün bir karışımıdır.

Pierce James Bond’u oynamak için beşinci oyuncu oldu ve 1994 yılından itibaren 2005 yılına kadar İngiliz gizli ajan olarak dört filmde rol aldı.

İrlandalı yıldız 15 yıldır eşi Keely Shaye Smith ile evli edilmiştir. Onlar iki genç oğlu Dylan, 19, ve Paris, 15. aktör aynı zamanda onlar bir çocuk bir araya vardı 1991 yılında ölümüne, Sean kadar 1980 Avustralyalı aktris Cassandra Harris ile evli ve yıldız da çocuklarını kabul edilmiştir için ebeveynler Charlotte ve Christopher.

Pierce kansere Cassandra ve Charlotte hem kaybetme ağrı hakkında geçmişte samimiyetle konuştu. merkez sahne alarak Eylül 2014 Kanser telecast için Stand Up, şöyle dedi: “Sevdiğiniz birini izlemek için onun ya da onu hayat bu sinsi hastalık yavaş yavaş yenmiş, üzüntünün bir parçası sizin ruhunun silinmez bir parçası haline sahip . “

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir