Pharrell Williams ve eşi Helen Lasichanh üçlüsünü ağırlıyor

Pharrell Williams ve eşi Helen Lasichanh üçlüsünü ağırlıyor

Pharrell Williams ve eşi Helen Lasichanh için büyük bir tebrik. Çift, üçlüleri ağırladı, müzisyen bir temsilci Vanity Fair’e onayladı. Ocak başında doğan bebeklerin “sağlıklı ve mutlu” oldukları söyleniyor. Yeni eklemeler Pharrell ve Helen’in ilk çocuğu olan sekiz yaşındaki oğlu Roket’in küçük kardeşleri. Hamileliğin haberi Helen’in Los Angeles’ta Chanel’in ev sahipliğinde düzenlenen bir akşam yemeğinde bir bebek darbesiyle görüldükten sonra eylül ayında ilan edildi. O zamanlar, E! Haberler, çifti “bir süre daha başka bir çocuğun olmasını” istediğini bildirdi.

Amerikalı müzik yapımcısı 43, daha önce babalık döneminin hayatını nasıl değiştirdiğinden ve küçük çocuğu için Çılgınca Bana şarkı Rocket Teması yazdığından bahsetti. Bulanık Hatlar şarkıcısı, oğlunun olağandışı seçimi hakkında konuşurken Oprah Winfrey’e şunları söyledi: “Kızılderililer çocuklarını bir güç ya da hayvan ya da unsurun adını verdikleri gibi, biz ona, yukarı çıkmak üzere tasarlanmış, insan yapımı bir makinenin adını verdik, Metaforik olarak Stevie Wonder’ın Rocket Love’ı, Elton John’s Rocket Man’ı ve Herbie Hancock’s Rocket’ı söylediğim için … En sevdiğim müzisyenlerin hepsi ve onun orta adı Man değil, Roy Ayers’den sonra Ayer’tir “diye ekledi.
Pharrell Williams ve eşi Helen Lasichanh Kasım’da 17. Yıllık Latin Grammy Ödülleri’nde resim yaptı

Pharrell ve moda modeli ortağı olan 36, 2013’te düğümü bağlamadan birkaç yıl önce tarihlendi. Ve Happy lifemaker, kişisel hayatlarını özel kılarken, daha önce ilişkilerini açtı ve en geleneksel Başlangıcı. “Metin mesajlarının yarısını [ilk başta] cevaplamadı” dedi. “Ben de öyleydim, ‘Ah evet?’ Çünkü bu kadar param vardı ve bu tür bir menzil sahibi olduğum için haklı olduğumu düşündüm ve hayır, erkek arkadaşı var ve ilgilenmediğini öğrendim. ”

Çift, Helen tekleşmeden ve romantizmine başlamadan iki yıl önce arkadaştı. Yıldız’a göre, kendi eylemleri neredeyse ilişkiye mal oluyordu. O açıkladı: “Onu özgürlüğünden ve erişilebilir hale getirildiğinde en başında incittim, çünkü ona bu dikkatimi vermiştim ancak sevmemeye hazır değildim, hayatıma baktım ve ben ‘Adamım, bunu 10 yıl daha yapmaya devam edebilirim, bunu yapmak istiyor muyum?’ Ve bu yüzden bir karar verdim ve sonra bir karar verdik ve yeni çıkmaya başladık. “

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir