Polis ve NRA Arasında Savaş: Açık Carry Yasaları Cops ‘İşler Neredeyse İmkansız olun

Polis ve NRA Arasında Savaş: Açık Carry Yasaları Cops ‘İşler Neredeyse İmkansız olun
Cumhuriyet ikiyüzlülük hem polisler ve ortalama vatandaşlar için ölümcül sonuçlar doğurur.

open_carry_0

kanun ve düzen, polis kötüye protesto edenlere karşı kolluk için tereddütsüz destek ifade etmek amaçlı bir unsubtle ifade hakkında son zamanlarda sağ konuşmak çok olmuş. hat (iki mutlaka muhalif sanki) ve çoklu durumlarda sözde adına, “silahlarla iyi adamlar.” Polis mantıklı silah mevzuat karşı kim var mavi hayatları mattering hakkında Siyah Lives Madde eylemciler üzerinde bağırmak insanlar için bir mantra birçok işlerini daha zor stresli ve tehlikeli hale söylüyorlar açık taşıma yasalarının sesli eleştiri. Bunun yerine bu polis eleştirilere dinleme, devam edenler dizginsiz silah hakları-neredeyse GOP ve tamamını talep onlar korumak istediğini iddia aynı polis hayatını tabanına-tehlikeye. “Sen hukuk ve düzenin partisi olmayacak ve polis şefleri dinleyemezsiniz,” Sanat Acevedo, Austin, Texas, polis şefi geçtiğimiz günlerde devletin Cumhuriyetçi milletvekillerine ibret.

Kırk beş eyalet silah açık carry izin verir. Aralarında son polis çekim ölümleri uygulamaya özellikle kitlesel katliamlar sırasında, bu normal bir olay polislik şekilde ülkeye nasıl olur sorgulanır hale gelmiş Teksas ve Louisiana vardır. Bu ayın başlarında, ölü beş subay sol Dallas çekim topuklar, Emniyet Müdürü David Brown açık taşıma sert atıcı tanımlama görevi yaptığını öne sürdü.

“Biz vatandaşları İkinci Değişiklik haklarını ifade böylece çalışmasını sağlamak için bir kolluk toplum olarak elimizden gelenin en iyisini çalışıyoruz,” Brown son medya olayı söyledi. insanların omuz üzerinden asılmış AR-15s var ve onlar bir kalabalık içinde olduğunuzda “Ama giderek daha zorlu olduğunu. Herkesin çekim başladığında biz iyi adam kötü adam karşı kim olduğunu bilmiyorum. ”

Silah savunucuları “. Kendi siyasi gündemi itmek ve Amerikan halkının elinden silahları tutmak” teşebbüs için “sağduyu” reformlar çağırdı Brown yanı sıra Dallas Belediye Başkanı Mike Rawlings, eleştirmek için hızlı Ama polis şefi ülke çapında subayların bir duygu bol dile getiren zaten ifade ettiler. Norm Stamper, bir 34 yıllık emektar polis memuru ve Seattle polis departmanı eski başkanı, açık taşıma kritik anlarda şüpheli kimlikleri engellemekle, polis işe karışıklık bir öğe eklemek söylüyor.

Olay yerine birden fazla kişi açıkça olduğunda “[bir] zorluk üzeredir, ya da taahhüt etmiştir, ya da bir şiddet suç işlemekten [eyleminde] olan birinden bir yasalara saygılı silah sahibi ayırt belirlemek çoğu zaman imkansızdır” silah taşıyan, Stamper söyledi. “Hatta en iyi, en kolay, en sakin, en profesyonel polis memuru zihin okuyamazlar. Biri tehdit veya suç niteliğinde eylem çeşit oturana kadar, subay o kişinin güdü nedir hiçbir fikri yok. ”

Zaman duyarlı polis soruşturmaları zorlaştıran ve potansiyel sonuçlarını engelleyen ek olarak, Stamper açık taşıma polis ve hizmet ettikleri zannediyorsunuz topluluklar arasındaki gerilimleri yoğunlaştırmak söylüyor. hatta en sıradan etkileşimleri şiddet potansiyeline sahip olduğunda bahisler artan edilmektedir. Stamper yasa bunu göz yumduğu bile polisler, açık ekranda bir silah görmek için ortalama Amerikan kentinde, bu “son derece sarsıcı ve sarsıcı” olduğunu ve bu “[olanlar daha fazla zaman ve dikkatini memurları neden olduğunu söylüyor açmak] muhtemelen diğer daha önemli sorumluluklarından pahasına taşıyan. ”

“Ben kesinlikle polisin parçası tetikte olma katkı sağlayacağını düşünüyoruz,” Stamper diyor. “Vigilance bir şey, tetikte olma ya da aşırı uyanıklık, önermek-in paranoyak olma dönem polis memurunun klinik olmayan anlamda başlar. Bu sağlıklı bir şey asla. ”

Afrikalı Amerikalılar yasalara tam uyum içinde silah taşıma haklarını o zaman paranoya özellikle akut. yasal bir silah sahip siyah vatandaşların son polis cinayetleri ile kanıtlandığı gibi ikinci Değişiklik hakları ve empati, bunun için madde-olan, eşit uygulanmaz. Daha önce bu yaz polis tarafından öldürülen Alton Sterling, açık taşıma durumunda silahlı edildi; öldürme video memurları yine de birden çok kez göğüs ve sırt ona vurdu ama o hiç, silahına uzandı hiçbir belirti gösterir. Oniki yaşındaki Tamir Rice açık taşıma yasal bir durumda bir oyuncak tabanca tutmak için 2014 yılında Cleveland, Ohio polisler tarafından öldürüldü. Philando Kastilya o arka koltukta bulunan 4 yaşındaki bir arabada otururken bir subay ona ateş açtı zaman onun kişiye taşınan silah için bir lisans vardı.

polisle silahlı çıkıntıları vardı ve uzağa yarasız yürümeyi başardı beyaz Amerikalıların sayısı ile bu olayları karşılaştırın. Ya tutuklanmasından sonra Burger King için bir gezi verildi Dylann Çatı gibi, kitlesel cinayet işlemiş olanlar.

Yazılı ve polislik ırksal farklılıklara hakkında konuştu Stamper, hiçbir şey arasında “zaten ekşi bir ilişki” yardım etmek için değil açık carry önerir “çoğunlukla siyah ve Latin toplulukların.” Çünkü ilgili değil, sadece açık taşıma ancak karmaşık ırk dinamiklerini diğer silah konular-sorumluluğunun sayısının bu klişeleşmiş, derin yaralar düzeltmeye çalışmak için polis üzerindedir.

“Ben sorumluluk bu ilişkiyi geliştirmek için düşüyor polise olduğunu düşünüyorum,” Stamper diyor. Polis Ben, karşılıklı güven ve karşılıklı saygı ve tabii sürecinde, bir toplumda şiddete yol açan baskılardan türlü giderici geliştirmek için gerekli olduğunu düşünüyorum girişimleri türlü sürece ve kadar “Ve bu durum sadece olacak açık taşıma altında kötüleşir. ”

Birçok durumda, NRA ve savunucuları tarafından itilen teorisi “bir silah ile iyi adam” kendini kanıtlamak için başarısız oldu. Her yıl bu ülkede meydana gelen birçok kitle atışların, silahlı bir vatandaş gün kaydeder son derece nadirdir. A 2015 Siyasi madde, silahlı vatandaşlar tamamen geçerli nedenlerden herhangi bir sayı için, hareket etmedi birden kitle çekimleri olmuştur dikkat çekti. parçası da başarılı “iyi adamlar” hikayeleri o silah savunucuları “sorun daha fazla silah atmak inceleme altında çökmeye onların çağrısını desteklemek için dışarı paça olduğunu, anne Jones, Hartford Courant ve İç Yüksek Ed diğerleri ile birlikte, notlar.

“Değil [Dallas] dışarı orada silah taşıyan bu insanların tek tek ne yaptığını bu adam yakalandı,” Florida Şerif Derneği Bob Gualtieri, Reuters’e verdiği demeçte. “Bu kolluk kaynakları süzülmüş ve gereksiz yere gözaltına alındığını vatandaşların tabi ve hepimiz kimsenin incindi çok minnettar olması gerektiğini düşünüyorum.”

Hatta “sorumlu Amerikalı gunowners” NRA onlar riski yükseltmek nasıl öğrendikten sonra görünümü silahlarını sahip yeniden isteyebilirsiniz carry açın kim (o artık açık değil sanki, beyaz silah sahipleri anlamında) hakkında üzerinde ahenge seviyor birden fazla cephede. potansiyel polis tarafından şüpheli bir kişi olarak görülüyor yanı sıra, Stamper halka açık bir silahını sahip diyor polisler ve diğer vatandaşlar hem zararlı bir etkileşim şansını artırır. Bu da başka bir bu yılın başlarında bir Oregon adama ne oldu açık taşıyıcı, ya da çok daha ciddi, şiddet suçları ile silah zoruyla senin silahın soyulma içerebilir.

Stamper “bireyler sadece silahlı soygundan sonra bir silah üç dakika taşıyan benekli olma sonuçları üzerinde düşünmek istiyorsanız, özellikle, bir ateşli silahla biri o biri üzerinde dikkatini görmek için, bu gün şiddeti rampage için akut hassasiyeti verilen” diyor. “Bu bir polis memuru olmayabilir. Bu bir tehdit ve alışverişi kelime ve belki de silah sesleri olarak o kişiyi inceleyen gizli bir silah taşımasına izin verilen örnek birisi için başka vatandaş olabilir. Biz böyle davaları görmeye başlamadan önce sadece bir zaman meselesi. İkna oldum.”

silahlı polis memurları açık taşıma ile unnerved ise, rahatsızlık ortalama millet için çarpılır. Stamper bile NRA, berraklık bir kısacık an olmalı ne, Teksas yanlısı gun savunucuları açık onların itirazlarını ifade edildi zaman geri 2014 yılında uygulamaya bilgeliğini sorgulayan bir açık mektup yayınlanmıştır işaret kamusal alanlarda içine silahlarını getirerek yasağı taşırlar. Bu göz önüne alındığında Polis açıkça yerel diners ve alışveriş merkezlerinde AK-47 ile peacocking ile yasa flouting olduğu gerçeğine rağmen, bunlardan herhangi öldürmek için değil yönetilen “, protestocular” olanlar hakkında bazı ırkçı varsayımlar yapmak güvenlidir.

“Sözlerini sakınmadan etmeyelim,” NRA mektup belirterek, “Sadece nadir, kesinlikle kendinizi savunmak için hazır olurken işiniz hakkında normalde gitmek için pratik bir yol değil düpedüz garip ve olduğunu. kendine ya da kişinin davasına dikkat çekmek için bir araç olarak ateşli silah kamu görüntüler kullanarak şüpheli uygulama ile tanışmış olmayanlar için, düpedüz korkutucu olabilir. Normalde ateşli silahlar hakkında mükemmel açık fikirli olabilir millet rahatsız ve pro-gun savunucuları güdülerini soru yapar. ”

missive haklı “çapraz aptallığı büsbütün coşku gelen hattı [ing].” Bir aksilik alarak cevap Gun fındık ve göstericileri suçladı ve gün içinde, NRA çok veered öğütlerinden için özür dilemek kadar gidiş, onun ifadeleri recanted aklı kapatın.

şehirlerde bir dizi Polis sorun ortaya çıktığında açık taşıma geri iterek, kapatmaya az kolay olmuştur. Florida’da bir teklif açık taşıma faturası geçen yıl yasama tartışma sırasında, Polis Kardeş Sipariş mevzuatına oybirliğiyle muhalefetini dile getirdi ve Florida Şerif Derneği emin milletvekilleri, üyelerinin yüzde 70’i yasaya aykırı olduğunu farkında olduklarını yaptı. Tasarı bu yılın başlarında öldü. Teksas geçen yıl açık taşıma kanunu dikkate zaman, Teksas Emniyet Müdürleri Derneği katılımcıların yüzde 75’i bir başparmak aşağı bekleyen mevzuat verdi gösteren bir çalışmaya işaret etti. (Toplamda, devletin polis şeflerinin yaklaşık beşte biri anket cevap verdi.) Belki de en şaşırtıcı, eski Teksas Valisi Rick Perry, zaman bekleyen yasa hakkında endişe dile, Teksas Tribune anlatan o “mutlaka tüm bu düşkün değildi Bu açık taşıma konsepti. “Bu tasarı Haziran 2015’ten geçerli Teksas valisi Greg Abbott tarafından kanun haline imzalandı.

onlar açık taşıma ve diğer silah yasalarının genişlemesi ile karşı karşıya sorunlar hakkında kadar konuşma rağmen, polisler ateşli mevzuat karar verirken kendi eleştiriler doğru ağırlık vermek için muhafazakar milletvekilleri alma zorluğu vardı.

‘Bunu verirseniz, sizi desteklemek ve iyi görünüyorsun yapacağız’ derler NRA ve diğer özel çıkar grupları “Biz polis memurları güvenliğini savunan ediyoruz, ama diğer tarafta, sahip “Ken Kış, Polis Şefleri Mississippi Birliği Başkanı, New York Times gazetesine verdiği demeçte. “Biz iyi bir tavsiye daha onları diğer sunmak için bir şey yok.”

Bazı durumlarda, yerel belediyeler silah yasaları değiştirmek için istenebilir, ama sadece silah yasaları karar verme yetkisine sahip değildir. Haziran ayında, Cleveland büyük polis sendikası Ohio Valisi John Kasich Cumhuriyetçi Ulusal Kongre süresince açık taşıma yasaları askıya resmi bir talepte yayınladı. Stephen Loomis, şehrin Polis devriye Derneği Başkanı, Kasich “çok kolay yürütme amacıyla ya da bir şey bir tür yapabileceğini” CNN söyledi; Dallas ve Baton Rouge topuklar üzerinde subayı “bu noktada anayasal ya da değil umurumda.” Olmadığını söyledi Kasich vali “keyfi federal askıya güç ve anayasal devlet yok diyerek, isteğini geri çevirdi hak ve eyalet yasalarına. ” Reuters tüm Ohio belediyeler kez yerel silah yasaları hakkında kararlar mümkün olduğunu belirtiyor, ancak 2006 yılında Ohio eyalet milletvekilleri sadece silah yasaları değiştirebilir hükmetti. Cleveland bu hakkın geri kazanmak için devleti dava etmeye çalıştı, ancak eyalet yüksek mahkemesi, 2010 yılında kentin aleyhine karar vermiştir.

Benzer şekilde, Milwaukee, Wisconsin, her düzeyde polis açık taşıma yasaları geri itmek için birden fazla girişimde bulundu. Eyalet polisi hala vatandaşları taşıyan ve yanıt olarak 2009 gibi yakın bir tarihte düzensiz davranış onları şarj açık sevdiren sanki, devlet avukat genel dehşet, ilgili uygulamanın yasallığı yineledi bir danışma yayınladı, açık taşıma dahil uzun süreli, yumuşak silah mevzuatı vardır devletin karşısında polis. “Bu onların bacak aşağı sarılı kılıfını sahip Wild West gibi olacak,” Cudahy Emniyet Müdürlüğü Dedektif Dala Milosavljevic anda Milwaukee Journal Sentinel söyledi.

Silah savunucuları ve sağcı milletvekillerinin memurlarının korkularla duygusuz idi. “Biz kolluk onların güvenliği hakkında endişe olmanın sempatik, ama biz sadece daha kolay büyük olayları polise yapmak için yurttaşların haklarını vazgeçmek anlamına gelmez,” OpenCarry.org John Pierce Reuters’e verdiği demeçte.

Milwaukee Emniyet Müdürü Edward Flynn politikasına karşı tutumunu sürdürüyor ve polis itirazlar dinlemek için Cumhuriyetçi milletvekillerinin ret kınadı.

“Ben ideoloji geçmiş görebiliyordu bizim yasa koyucuların daha diliyorum” Flynn geçen ay Reuters’e verdiği demeçte. “Onlar zaten çok sayıda silah ve çok fazla şiddet boğulmuş kentsel ortamlarda [açık taşıma ve] etkisi hakkında herhangi bir endişe var.”

Hatta trajedi silah hakları sertlik yanlılarını sallanmaya görünmüyor. Colorado Springs, geçen yıl, bir kadın şüpheli görünüşlü bir adam silahla onu mahalle yürüyüş rapor 911’i aradım. memuru adam yasal hakkından yararlandığını arayan söyledi ve en yüksek öncelikli kodlama kullanarak bayrak durumu ihmal. kadın kısa bir süre sonra tekrar 911 olarak adlandırılan; O zamana kadar, adam üç kişi öldü ile sona erdi çekim çılgınlığı başlamıştı. Şüpheli polisle girdikleri silahlı çatışmada aldığı yaralar nedeniyle öldü.

Colorado Springs Belediye Başkanı John Suthers “, çok, çok üzücü bir durum” bir öldürme kitle denir ama aslında kentin açık taşıma kanunu değiştirmeyi düşünebilirsiniz reddetti. Açık carry kısıtlamak için “Ben şahsen bir iştah yok” diye çekimden sonra Colorado Gazete’de gün anlattı. Huffington Post Suthers daha önce o “[boyunca NRA A puanı vardı o palavra bir noktaya yapmıştı notları onun ] kariyer. ”

Daha yakın zamanlarda, Louisiana valisi John Bel Edwards kolluk kuvvetlerinin karşı suçlardan sanık olanlar için cezalar artar kanun haline sözde Mavi Lives Matter tasarıyı imzaladı. (Bu “mülke zarar”, “suç haneye tecavüz” ve “kurumsal vandalizm sayılabilir.”) “Kolluk bir aileden geliyor, ben, yaptıkları iş ve onlar bizim güvenliğini sağlamak için almak riskler için büyük bir saygım var “Edwards CNN göre, dedi. “Onlar bizim onlara gelebilecek her korumayı hak ediyor.”

Onlar büyük olasılıkla daha iyi Louisiana’nın herkesin bildiği gibi yumuşak silah yasalarında değişiklik destekli olacaktır. İki ay tasarının kabul edilmesinin ardından, sadece Baton Rouge polis çekimden sonra, önde gelen yerel rakam Tuğgeneral Russel Honoré devletin açık taşıma politikalarını eleştiren bir op-ed kaleme aldı.

Polis şefi uyanık kalması ve kaygı ya da şüpheli davranışları rapor vatandaşları istedi. Ama yasama size hedef ve açık ateş üzerinde manzaraları tren kadar yüksek kapasiteli, askeri tarzda tüfeklerle sokaklarda sapı ve yasalara tam uyum içinde olabileceğini söyledi bir yerde, yapmak için bir vatandaş nedir? Bizim Anayasa korumak için bir yemin ettim bir ordu gazisi olarak, yasalara saygılı Amerikalılar her yerde kendini koruma silah sahibi olmak hakkına sahip biliyorum …. Herkesin silahlı bir Amerika’nın bir vizyon var, ama hiç kimse güvende . Ama aynı zamanda toplum içinde her yerde silah taşımak için ihtiyaç haline bu hakkın silah lobisinin büyüyen sapıklık zor bizim kolluk kuvvetlerinin güvenle tehlikeli iş yapmak için yapar biliyorum. ”

Honoré Louisiana ve Dallas ise öldürülen subay onurlandırmak için bir yol söyleyerek sonucuna “risk altında onları koymak değil onları korumak daha sorumlu silah yasalarını alarak.”

onlar açık bir tartılır olarak “Biz, gizli silah taşıyan, ama onları dışarı sahip insanlara karşı değiliz, onları maruz olan felaket için bir reçete açıyoruz,” Javier Ortiz, Polis Miami Kardeş Order başkanı, Florida senatör söyledi tasarıyı taşır. “Bazı insanlar George Zimmerman yaptığı gibi. Biz George Zimmermans maruz silahla dolaşıyor gerekmez, polis memurları olmak istiyorum.”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir