Prenses Diana’nın üvey annesi Raine Spencer yaşlı ölür 87

Prenses Diana’nın üvey annesi Raine Spencer yaşlı ölür 87

raine Spencer, merhum Prenses Diana’nın üvey anne, kısa bir hastalık sonrasında 87 yaşında vefat etti, ailesi duyurdu.
Oğlu William, Legge, Dartmouth Kontu – UKIP için bir MEP – Annesi Londra evinde Cuma sabahı öldüğünü söyleyerek, haberi duyurdu.

Raine Diana’nın babası John Spencer, 8 Earl Spencer ile evli ve ikinci eşi oldu. İlişkiler Diana çiftinin uzlaşmış sanılıyor, 1997 yılında öldü, ancak önce, merhum Prenses ve onun üvey arasında gergin söyleniyordu.

“Diana güzel bir kişi oldu” Kontes Gentlewoman dergisi söyledi. “O onun üzerine koymak inanılmaz ağır baskılar vardı, ama biz büyük arkadaşlar sona erdi. O gelip benim koltukta oturup bana onu sıkıntılarını anlatmak. Ben bu konuda çok mutluyum için kullanılır.”

 
Kontes Spencer Cuma günü onu Londra evinde vefat

Raine Alexander McCorquodale tek kızı ve not romancı Dame Barbara Cartland idi.

onu üç evlilikler sayesinde o Kontes Jean-François Pineton de Chambrun Lady Dartmouth ve Lady Lewisham olarak biliniyordu.

o 1947 yılında, 18 yaşındayken geç aristokrat Londra toplumda onu yaptı.

O ilk kocası Gerald Legge, Dartmouth 9 Earl ile dört çocuğu vardı. Bu onun siyasete ve 23 yaşındayken çok ilgilenmeye başladı bu onun evlilik süresince, o bir muhafazakar olarak Westminster Kent Konseyi en genç üyesi oldu.
Prenses 1997 yılında ölmeden önce Diana ile barışık olduğuna inanılıyor

Raine sonra onun ilk kocasından boşandı 1973 Üç yıl Earl Spencer, bir mimari miras komitesi onu meslektaşı bir araya geldi ve Diana 15 yaşındaydı Temmuz 1976, yılında John evlenmek için gitti.

1992 yılında, Lord Spencer’ın ölümünün ardından, Raine onu üçüncü kocası Evlilikleri kısa ömürlü oldu Temmuz 1993 yılında bir kasırga kur sonra Jean-François Pineton de Chambrun Kont evli ve iki yıl sonra sona erdi.

Kontes son zamanlarda birkaç kamu görünüşe yaptı olsa da, o ünlü Prenses Diana’nın ölümüne Londra soruşturma yerinde delil verdi. “[Diana] hep o kadar popüler ve böylece dünyaca ünlü çünkü, hiçbir gizli gündemi. O kadar çok kişi vardı dedi onun dışında bir şey istedim. Bu çok boşaltma hayat oldu,” dedi.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir