Prince William ve Kate yakın dostu Duke of Westminster için anma töreni yaptılar

duke-of-westinster-tPrens William ve Kate, Pazartesi günkü onuruna bir anma törenine katılan Westminster Dükü’ne nihai saygılarını verdi. Cambridge Dükü ve Düşesine, Chester Katedrali’ndeki yaklaşık 2.000 kişinin katıldığı kişiler katıldı ve birlikte siyah bir kaplama şeklinde resmedildi. Kraliçeyi temsil eden Prens Charles ve eşi Camilla da Chester’a yolculuk yaptı.

Westminster Dul eşi Natalia, çocuklarının Lady Tamara, Lady Edwina, Lady Viola ve babasının unvanını, mülkünü ve aile koltuğunu miras alan Westminster’in yedinci Dükü olan Hugh Grosvenor’la birlikte katıldı.
Prens William ve Kate, Chester Katedrali’ndeki anma törenine katıldı.

Westminster Dükü, Gerald Cavendish Grosvenor, Ağustos ayında 64 yaşında öldü. Abbeystead Estate’de kalp krizi geçirdi ve daha sonra öldüğü Lancashire’daki hastaneye kaldırıldı. Preston koroner bürokratından bir sözcü, doğal nedenlerden ölen olarak soruşturma yapılmayacağını doğruladı.
Prens Charles ve Camilla, hizmette Kraliçeyi temsil etti

Dük, kraliyet ailesinin yakın arkadaşıydı. Dul eşi  William’ın vaftiz annesi ve oğlu Hugh, 25 yaşında, Prens George’un vaftiz babasıdır. Düklerin geçtiğini öğrendiklerinde krallar başsağlığı mesajları gönderdi.
Duke of Westminster’ın dul eşi Natalia, 2000 kişiyi yolladı.

Ona Forbes tarafından 8.3 milyar £ ‘lık bir servete sahip olduğu ve onu dünyanın en zengin 68. en zengin şahsı haline getirdiği ve İngiltere’nin üçüncü şansı olduğunu tahmin ediyordu. Geniş serveti Oxford, Cheshire, İskoçya ve Londra’daki mülklerden gelir; Londra’nın en pahalı semtlerinden biri olan Belgravia’da 190 dönüm arazi sahibiydi.
Hugh Grosvenor babasının unvanını ve servetini miras aldı

Ölümünden üç gün sonra, yakın ailesi için özel bir cenaze töreni düzenlendi. Grosvenor Estate, doğruluğunu teyit eden bir bildiri yayınladı: “Yakın aile üyelerinin katıldığı sessiz bir özel cenaze töreni, 12 Ağustos Cuma günü, 9 Ağustos Salı günü Salı günü öldü Westminster Dükü için gerçekleştirildi.”
Lady Edwina, Dan Snow ve çocukları

Kısa bir övgü de Grosvenor web sitesinde yayınlandı: “Tutkulu bir ülke adamı, asker, mükemmel bir atış, gerçek bir girişimci ve en önemlisi, tüm insanlara nazik ve esprili olmak için yola çıktı. , Ne olursa olsun durum veya zenginlik.
Lady Viola, Duke of Westminster’ın kızı

“Belli belirsiz yere-in-Earth Duke of Westminster nadiren bir diyet kola ve bir sigara (daha sonra elektrikli) görüldü. Bir uyuyan değil, bir gece herhangi bir saatinde onun tarafından e-postalar beklenebilir ve ortalama bir hafta olurdu Chester’tan Londra’ya ve dünyanın dört bir yanındaki askerleri, işyerlerini, hayır kurumlarını ve kırsal mülkleri ziyaret ederken sayısız organizasyonun temsilciliğini teşvik eden ve onu teşvik eden onu gör. “

2 Replies to “Prince William ve Kate yakın dostu Duke of Westminster için anma töreni yaptılar”

Star

2 Nisan 2017 at 10:26 am

Harika sanat, yazdığınız için tekrar teşekkür ederiz.

Reply

Fatih

29 Mayıs 2017 at 11:12 am

Slm

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir