Renee Zellweger Sydney dışarı adım olarak her zamankinden daha iyi görünüyor

Renee Zellweger Sydney dışarı adım olarak her zamankinden daha iyi görünüyor


renee1-t
O Pazartesi günü Sydney’de bir basın görüşme sırasında fanlar karşıladı Renee Zellweger en formda oldu. Hollywood aktris onun yakışıklı Bridget Jones’un Bebek co-star, Patrick Dempsey katıldı Sydney Harbour olayı için bir ağırbaşlı ve şık bordo Polkadot elbise seçti.

onu sarışın saç gevşek dalgalar halinde tousled ve makyaj sadece bir ipucu giyen o mutlu Patrick ile birlikte imza imzalamadan önce, mekan toplanan hayranlarına el salladı olarak, 47 yaşındaki Renee gülümsedi.

 

reneeVIEW

Renee Zellweger ve Patrick Dempsey Bridget Jones’un Bebek basın çağrısı birlikte poz

Renee Cumartesi günü Sydney’de indiği – tesadüfen Justin Theroux ile aynı mücadele – ona uzun zamandır erkek arkadaşı Doyle Bramhall II. O ve Patrick seri tekil Bridget kısa bir süre onun 43 yaşından önce hamile denk geldiği Bridget Jones filmleri üçüncü taksit, teşvik etmek kasabasında – ama bir aksaklık var; o sadece bebeğin babasının kim yüzde elli emin olabilirsiniz.

ünlü üç yıl sonra netice, Reason Edge Of tekrar orijinal 2001 filmi, Bridget Jones’un Günlüğü ve için 15kg koymak – – Renee rol için bir kez daha kilo amacıyla ortaya çıkardı, ancak bu yönetmen etti Sharon Maguire bunun dışında onu konuşmuştu.

Daily Telegraph’a konuşan Renee açıkladı: “Sharon biz Bridget onu ideal kilo elde ettiğini gösterebilir, ama aynı zamanda onun yaşam mükemmeldi anlamına gelmediğini umuyordum.

 

Renee ünlü ilk filmde Bridget Jones oynamak için 15kg koymak

“Hepimiz düşünmek bir şey aklımızda biz elde etmek içindir idealini temsil ettiği, sabitleme ihtiyacı olduğunu, yanlış var çünkü olsa o biri hakkında emin değildi,” diye itiraf etti. “Bu bizim hayatımız boyunca bizimle birlikte kalır Ve ben fikri sevdim.”

İngiliz Vogue ile bir röportaj sırasında, bu yılın başlarında, Renee “gayet normal ağırlık” olarak onun karakterini nitelendirdi.

“Birkaç pound koydu. Ayrıca bazı göğüsler ve bir bebek yumru koymak,” aktris güldü. “Bridget gayet normal bir ağırlığı ve ben o kadar çok önemli neden hiç anlamadım. O bir rol için aynı şeyi yaptı Hayır erkek oyuncu gibi incelemeye almak istiyorum.”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir