Rosie Huntington-Whiteley bebek çocuğu ağırlıyor! Adını öğrenin

Rosie Huntington-Whiteley bebek çocuğu ağırlıyor! Adını öğrenin

Eski Victoria Secret Melek Instagram üzerinde şirin çırpıda paylaştı

 

Tebrikler Rosie Huntington-Whiteley ve onun nişanlısı Jason Statham sırayla vardır! Bir oğlumuz – çiftinin ilk çocuğu memnuniyetle karşıladılar. Ayrıca tot güzel ismin ifşa ederken Rosie 30, yeni doğmuş bebeğinin şirin fotoğrafını paylaşmak için Instagram döküldü. “Bizim küçük adam geldi! Jack Oscar Statham 8.8lbs Cumartesi 24 Haziran’da,” diye yazdı. Eski Victoria Secret Melek annesinin el üzerine tutarak erkek bebek resmini paylaşarak, hayranlara oğlunun bir belirti verdi.

Geçen ay, Rosie, Los Angeles’ta bir bebek duş yakın varış kutladı. sarışın güzelliği onu büyük bir yumru gösterdi Otoportre beyaz bir, akan elbiseli kafasına tırnağa gelen enfes oldu. O zarif, açıklanmayan bir yerde açık havada yemek için oturdu 30’dan fazla misafirler ile kutladı.

 

Rosie ve nişanlısı Jason, 49, Şubat ayında hamilelik haberlerini açıkladı. “Jason ve aşk Rosie x !! sürü beklediklerini paylaşmak için çok memnun.”: Anda, modeli kendisi başlığı ile plajda rahatlatıcı güzel bir resim paylaştı Ve Nisan Rosie onun 30. yaş üzerindeki kuyu dilek için fanlar, aile ve arkadaşlar teşekkür etti. O şöyle yazdı: “Kalbim sıcaklık dolu hisseder ve 30 bugün elimde olmadan geri bakamıyorum böyle bir dönüm noktası olduğunu olmak dönüm seviyorum geleceği ve duygu sabırsızlıkla ederken, beni getirdi yansıtmak ve bütün bu hayata gülümse! hayat başlamak üzereydim sanki. ”

O ekledi: “Ben güzel aile ile hayatımda bugün yol boyunca sevgi ve sevinçle kalbimi dokundu tanıştığım tüm insanlar için şimdiye kadar ama çoğunlukla yaşamış tüm inanılmaz anlar için çok minnettarım ve arkadaşlar. Bye Bye 20 Diyelim ki, merhaba 30’lar benim için deposunda ne var görmek için sıcak sabırsızlanıyorum edildi !! # “# 1987. JustGettingStarted

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir