SAAT:. Obama göreve başlamadan önce Katrina Pierson Kaptan Han’ın 2004 Ölüm-5 Yıl Obama VarSARAYBOSNA

SAAT:. Obama göreve başlamadan önce Katrina Pierson Kaptan Han’ın 2004 Ölüm-5 Yıl Obama VarSARAYBOSNA
Büyük başarısızlık.

wolf_trump_katrina_pierson

Donald savunurken o yanlışlıkla Obama suçu itme zaman Donald Trump ulusal sözcüsü Katrina Pierson, Salı gecesi onun CNN görüşme sırasında epically başarısız oldu. Pierson sık sık onu patron savunmak için büyük çaba gider, ama bu açıkça affedilmez.

Khizr ve Acıklama Khan Cumartesi hakkında Trump’ın sözlerini ilişkin, CNN Wolf Blitzer Pierson sordu, “Sayın Trump Khan ailesini aradı ve özür diledi mi?”

Ama Pierson, Donald oğlu Eric’in sözlerini tekrarlayarak, Trump özür diledi inanıyor “asker onurlandırarak,” diye ilan etti.

Blitzer daha fazla bilgi, daha doğrusu empati için Pierson basarak çalıştığımızda işler kötü bir hal aldı zaman bu.

“Tam olarak Sayın Trump gerekiyordu Ne sadece bu yüzden net değilim, için özür dileyerek olmak?” Diye şaşkın CNN ana sordu.

“Diye saygısız … bu Altın Yıldız ailesine? Was not” Blitzer sordum.

“Kendini savunarak Saygısızlık?” Sözcüsü blundered. “Dedi tek şey, Wolf, temelde, ‘Bu adam benim hakkımda hiçbir şey bilmiyor. Neden beni eleştiriyor? “Bir saldırı olduğunu nasıl?”

“Muhtemelen Bu yüzden Donald Trump karıştı anlamak çok zor neden anlamıyorum. Hayatına mal angajman kuralları değişti Barack Obama ve Hillary Clinton altında,” Pierson geri çekti.

Pierson talep edilen Aslında, Obama’nın hatası olamazdı. Yüzbaşı Khan Başkan Obama göreve başladı beş yıl önce Irak’ta öldürüldü.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir