seviyeli sohbet

728Cariye2

seviyeli sohbet güzel kızlarla tanışmak yada erkek arkadaş bulmak için bay, bayan her kezin tercih ettiği chat odaları harika anlar yaşamak vaat ediyor . Katılım üstelik bedavadır .

CEVAP Kımetli okurum, neyine destek edeyim ki? Normalin normali olmaz ki. Normalden yakıntı edilmez ki. O kızlar hangi gezegenden dünyaya indiler bir sor bakalım. Sen keyfine bak, komplekse girme.
Çocuğumuz olabilir mu?
4 maaş evliyim. Eşimle beraber oluyorum ama içerisine boşalmıyorum. Bunun eşime bir zararı olabilir mu? İleride genç sahibi olamama ihtimalimiz var mı?
CEVAP Kımetli okurum, hiçbir zararı yok. Şayet bana bir zararı var mı deseydin yeniden de zararı yok diyecektim ama bu civarı evham ve kuruntuya da seviyeli  chat odaları sebep yok. Pişmiş aşa ilgisiz su katmayın, keyfinize bakın.
Kilo versem uzar mı?
14 yaşındayım, cinsel organım 14 santim. bir.77 boyundayım, 74 kiloyum. Acaba sıkı midir? Kilo versem uzar mı?
CEVAP Kımetli okurum, kiloyla falan büyümez. Ama senin verdiğin ölçüler ideal ve tıbbın logaritmasına bile uygundur.
Mastürbasyon yaparken boşalıyorum ama…
17 yaşındayım. Mastürbasyonla boşalabiliyorum ama cinsel sorunlar yaparken boşalamıyorum. Ne olabilir bana bir çözüm önerin.
CEVAP Kımetli okurum, sex chat odaları belli bir zaman büyü bakalım be. Yediğin nimetlere dokun tam olarak hazır değil. Onu yiyecek ruhsal yapıya bir ulaş, olgunlaş. Psikolojik olarak adam ol. Boşalma bir tür şartlanma ürünüdür, alışacaksın. Ama bir takım şeyleri vakte bırakmak gerekir. Sebebi Ise doğanın kuralları, ustalığı binbir hocaya bedeldir. Yeter ki onu bozmayalım, onla beraber pek oynamayalım.
Günün soruları
29 yaşındayım, karımla severek evlendik.
Evlenene civarı da cinselliği bir yere civarı yaşadık. Şimdi eşim zevk almıyor. Bu statü beni olumsuz etkiliyor, üzülüyorum. Ne yapmalıyız?
CEVAP Kımetli okurum, o izdivaç etmeden daha önce bir yere civarı dediğin yöntem vajinaya dokunmadan özellikle kızlık zarını muhafaza etmek amaçlı yapılan yüzeysel bir ilişkidir. Genç sevgililerde, evlilik adayı nişanlılarda sık görülen bir tatmin şeklidir. Zar korunur ama bu yoldan kadın klitoris sex chat odaları orgazmına şartlanır. Heyecan yangını da bu yöntemle söndürülmeye alışılır. Bir de acı ve kan korkusu varsa, bu da kızların işine gelir. İleride bayanlarda sorun var olan orgazm klitoris yöntemiyle yakalanır. Kadın her geçen gün ona şartlandığından evlilikte çiğ köfteye bayılır da içli köfteye burun kıvırır. Doğal ki yol, yöntem aranacak. Bir kere doktora gitme zahmetine katlanılacak
Kızlar benden soğuyor
19 yaşındayım. Cinsel organım kocaman. Kız arkadaşlarımla ilişkiye giriyorum ama tekrar istemiyor, benden soğuyorlar. Ne yapmalıyım?
CEVAP Kımetli okurum, sözcüklerin sonuna ler, lar kadar çoğul takısı yaparak konuşanlar vardır. Bu Şekilde konuşmayı nezaket kuralı sanırlar. Biz doktor olarak hastaya “Nasılsınız?”diye sorduğumuzda Kimileri “İyiyiz”der. “Kocanız nasıl?”dediğimizde “Kocamız da iyidir”diye yanıt verirler. Bizler de dil alışkanlığı bazen tekil konuşup pot kırarız. Muayenehanede merkez yaşlı, her şeyi yerinde bir hastama “Ne civarı okudun?” diye sordum.
Yüzüme ters ters baktı, oysaki milletvekiliymiş. Eğitim durumunuz nasıl deyince onu da bir takım hastalar anlamıyor. Başka Bir Deyişle ya sen bir sürü naziksin ya da sana iştirak sex chat odaları eden kız arkadaşlar hep kaçtığına yönelik sen ekin tarlasında başak topluyorsundur. Evlendiğinde bir çare ararız, beklemede kal.
BÖYLE SORU YOK!
18 yaşındayım, en son 7 ay daha önce ilişkiye girdim. Bir Sürü istekliyim. Günde 3 defa mastürbasyon yapıyorum. Ne olacak halim?
Değerli okurum, en son 7 ay daha önce ilişkiye girmişsin de ya ilki ne zamandı? Başka Bir Deyişle 17 yaş 5 aylıkken kozasından erken çıkan tırtıl kadar kendine koza örmeye heveslendin. Üstesinden de gelmişsin. Acemilik çekmemiş, azar işitmemişsin. Şimdi düşmüşsün vahşi kapitalistin eline başka bir deyişle bizzat eline! Organ doymak, el yorulmak bilmiyor. Durmadan üretime devam ediyorsun. Aklına şu altın rezervi biterse suali gelmiyor. Vahşilik burada vahşi ata binmek gibidir. O atlar iki dakikada üzerinden indirir. Durumunda bir şey yok. Izdivaç Edince karşına bir fatura çıkacak, onu da takside bağlantı kurmak istersen şimdiden bedel ödemeye başla, iki mastürbasyonun bir tanesini borca yatır, kalan bir’le idare et ki icra gelip tüm sex chat odaları malı götürmesin.

3 Replies to “seviyeli sohbet”

admin

14 Ocak 2016 at 2:47 am

slm çok guzel site hayranlıkla grip sohbet edıyorum tşkler herkese

Reply

ömer

12 Ağustos 2016 at 5:42 pm

Slm

Reply

tıravesti basak

22 Ağustos 2016 at 9:07 pm

selam beyler ben pasif basak aktif siken erkek arıyorum sadece mesaj bekliyorum arama yapmayın calmıyor mesajları kabul ediyorum hadi sikici erkekler mesaj bekliyorum.

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir