Sharon Osbourne X Factor üzerinde Hakimler odasına yarışmacı fırtınalar sonra ‘korkuttu’

Sharon Osbourne X Factor üzerinde Hakimler odasına yarışmacı fırtınalar sonra ‘korkuttu’

Sharon Osbourne ve Dermot O’Leary o gün görüldü olmaz söylenme sonra hakimin odasına fırtınası yaklaşık bir yarışmacı açtı. ona anne bunları konuşmak için onu teşvik ettiğini ortaya, hakimler yüzleşmeye karar neden yarışmacı, Kirsty Murphy, aynı zamanda açıkladı.

Dermot söyleyerek, yarışmacıların eylemleri savundu: “O sadece hiçbir yerden çıktı onu savunma o gün görülen o mümkün olacak değildi söyledi ve ‘hakimler odası diyerek kapıyı büyük bir işaret yoktu var, dışarıda tutmak ‘, bu yüzden almak için Da Vinci kodu kırmak değildi! ”

 

Kirsty o gün seçmelere olamazdı söylenme sonra üzülmüştü

O başka bir yarışmacı arkadaşlar ve aile konuşan ortasında olduğu gibi deneyim “garip” olduğunu söylemek için gitti. Dedi ki: “Ben bir tarafa, onları müjdecisi ve sonra bu kızın ailesi, onu tezahürat başlamak zorunda bu oldukça eggy durumdu All-in-tüm parçam, ‘size iyi’ düşünce ama sonra oynamak zorunda.. Bu diğer aile ile siyaset. Ben arabulucu olmaya çalışıyordu ama zor o gün oldu. ”

“Ben biraz aslında korkmuş oldu yılında o ilk geldiğinde o yürüdü ve masasına doğru geldi ve ben Oh my god ‘, düşünüyordum. Sharon Kirsty diyerek odasına yürüdü o” korkuttu “olduğunu ortaya koymuştur uyarısı, uyarı! ‘. Ama o ballsy oldu! bunu yapmak için çok alır. ”

 

hakimler için onu arka parça yapılmadan yarışmacı

şarkı umutlu geçmiş güvenliği alma ve yargıçların önünde gözyaşlarına parçalayarak sonra gerçekleştirmek için izin verildi. O dedi ki:.. “Ben ve annem Ninja gibiydiler ve Güvenlik deli iken, bu benim şansım olduğunu düşündüm ben üreticileri oturdu yere perde ile seçmelere alanı arka yuvarlak koştu ben hakimler görebiliyordu ama Ben onlara şöyle dedi düzgün hatırlamıyorum olamaz.

“Ben sadece ağlayarak bozuldu ve onları soran tutulur hatırlıyorum ‘Ben şarkı miyiz?’ Sonra ben sadece ben kaçardım inanamadım … Simon X almak için bana unutmayın – Ben, sinir ve hepsi bir arada heyecan korkuyor, şok oldu “.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir