Şimdi Ivanka Trump Tuhaf Putin

Şimdi Ivanka Trump Tuhaf Putin Controversy ilgilendim mı
Bu sadece tuhaf olmaya devam ediyor.

ivanka_trump_wendi_deng (1)

Ivanka Trump sosyal daire sınır tanımıyor. Dubrovnik, Hırvatistan bir “gezi” pal için, örneğin onun istediğini al. Wendi Deng Murdoch Bu Ivanka olan Rupert Murdoch’un eski eşi ile jetsetting edilir doğru bildirildi Vladimir Putin, People dergisine göre, Deng Murdoch Ivanka tanıttı kalma. kocasına Jared Kushner ve iki arkadaş şu anda birlikte Hırvatistan’da tatilde.

genellikle çöpçatan oynayan Wendi ile dostluğu, sorulduğunda “diye sahip her şey inan bana, arkadaşları, kullanılabilir, yaygın değildir,” Ivanka Vogue söyledi. “Orada onu ilgilendirmiyor hiçbir şey, ve o 35 saniyelik görüşmesinde beş konu vurabilir. Bu. Ben ile sonuçlandırmak vermedi Onunla bir konuşma vardı en son ne zaman hatırlamıyorum gerçekten Wendi ile bir kasırga var onu büyük arkadaşlar ya da büyük iş fırsatları hale gelebilir dört kişi beni bağlayan. ”

yüzeyde, Hırvatistan gezisi rahat bir yaz kaçış başka bir şey olarak görünse de, onun zamanlaması nedeniyle Rus otokrat ile Donald Trump’ın tehlikeli ilişkiye spekülasyona neden oldu. Hillary Clinton, geçen hafta onu son vergi beyannamelerini serbest iken, Trump’ın başarısızlık belgeleri Rus işletmelerde bir çıkar çatışması ortaya koyacaktır kendi yakıtlar söylentileri serbest bırakmak için.

Trump kampanya yöneticisi Paul Manafort eski Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç eski bir danışmanı oldu ve New York Times’a göre, “el yazısı defterler 2007 Bay Yanukoviç Rus yanlısı siyasi parti Sayın Manafort için belirlenen açıklanmayan nakit ödemelerde 12.700.000 $ göstermek “2012’ye

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir