Sohbet Odaları Türkiye`nin Aşk haritası

Sohbet Odaları Türkiye`nin Aşk haritası

Sohbet

Sohbet odaları, arkadaşlık ve chat sitesi Sohbetful.com, Türkiye’nin 2014 aşk ve ilişkiler haritasını çıkardı. Online ilişki arayışının gündelik hayatın bir parçası haline gelmesiyle 2014 senesinden itibaren milyonlarca kişiyi buluşturan chat odalarımız anket sonuçları üzerinden meydana getirdiği aşk haritası, hem bayanların hem de erkeklerin ilişkilerden beklentileriyle alakalı hayret verici neticeleri ortaya koydu.

1-900-x-336-300x112 (1)

Chat sohbet

Büyük ilde yaşayanlar yalnız
aşk haritasına yönelik , büyük ilde yaşayanlar çoğunlukla tek ve aşk arayışında interneti sık sık kullanıyor. ” Büyük kentler insanı yalnızlaştırıyor” görüşünü istatistiksel olarak ispatlayan neticelere yönelik , “Kiminle yaşıyorsunuz?” sualine ” Tek yaşıyorum” yanıtını verenlerin en yüklü oldukları kentler sırasıyla İstanbul, Ankara ve İzmir. Ücretsiz arkadaşlık odalarımızda aşk arayanların sayısı süratle artarken, siteyi en sık sık kullanan kentler aralarında önce sırada İstanbul var. Gece yaşamının ve toplumsal hayatın canlılığına nazaran gittikçe daha çok İstanbullu, fizyolojik ortamlar mahaline online platformu seçim etmekte ve chat sohbet sitemizi gün içerisinde en az 2 kez girmektedir.

İzmirliler dış görünüşe, Ankaralılar mesleğe bakıyor
İzmirliler aşkta daha çok dış görünüşe, Ankaralılar ise eğitime ve mesleğe bakıyor. Aradıkları bireyin harika veya yakışıklı olmasını isteyenlerin en bir sürü meydana geldiği kentler sıralamasında İzmir önce sırada. “Aradığım kişide aradığım en mühim nitelik eğitimli ve kariyer sahibi olması” diyenlerin en bir sürü meydana geldiği il ise Ankara. “Aşkta ücret da mühim ” diyenler Adana ve Kayseri’de çoğunlukta.

Evlenmek talep eden erkeklerin sayısı artıyor
prosohbet.com’un belirttiği tabloya yönelik , Türkiye’de uzunca müddetli ilişki arayan erkeklerin sayısı gittikçe çoğalıyor . En Son 10 seneden itibaren erkek üyeler aralarında uzunca müddetli ilişki isteyenlerin oranı hemen hemen 2 katına çıktı. 10 sene öncesinde erkeklerin %44’ü uzunca nefesli ilişki veya evlenme arayışındayken, bu sabah bu rakam % 84’e erişti . Izdivaç Etmek talep eden erkeklerin en yüklü meydana geldiği kentler aralarında , İstanbul ve Ankara benzeri Türkiye’nin en kocaman metropolleri ile Balıkesir başı çekiyor. Uzunca müddetli ilişki arayan bayanların göz atabileceği kentler listesinde de önce sıralarda İstanbul, Ankara ve Trabzon var. Kısa müddetli ilişkiyi seçim eden çapkın erkeklerin en yüklü meydana geldiği iller ise İzmir, Antalya ve Adana.

online sohbet

Sevgili arayan erkekler amaçlı de harita birçok başka değil. İzmir, İstanbul ve Ankara, hem bir uzunca hem bir de kısa müddetli ilişki arayan bayanların en yüklü meydana geldiği iller. Izdivaç Etmek talep eden bayanların içinde bulunduğu iller listesinde ise Ankara, Adana ve Antalya var.

Yurtdışından da katılan ziyaretci trafiği hızlı
Türkiye dışarısında sitemiz’in eğlence dolu platformunda aşk arayanların sayısı da çokca fazla. Yurt dışarısında web sitemizin en çok rağbet gördüğü ülkeler, online sohbetsitelerinin bir sürü gözde, popüler meydana geldiği AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI ve Almanya. Sevgili arayanların hemen hemen yarısının aşkı internette istediği ve web ortamında tanışıp izdivaç eden eşlerin oranının bütün evli eşlerin üçte birine eriştiği AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’de sitemizi kullananların sayısı süratle çoğalıyor.Trafiği en başta AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI ve Almanya’yı az farkla izleyen ülkeler ise İngiltere, İsviçre ve Hollanda.

One Reply to “Sohbet Odaları Türkiye`nin Aşk haritası”

Erkan

9 Nisan 2017 at 2:24 pm

Mrb bn erkan tanısmak

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir