Sohbetful Sesli Sohbet

Sohbetful Sesli Sohbet

Camturk sesli sohbet sitesi hakkında kısaca bilgileri sohbetful.com sitemiz tanıtmak istedim; camturk kuruluşu yeni olmasına rağmen bir çok sitelerin düşmanı olarak kayıtlara geçmişir. camturk sistemi gchat adı verilene ücretsiz bir sesli sohbet local bir sistem olmakta. İnternet arama motorlarında gün geçtikçe gerileme yapan camturk sitesi sanal dünya ve google aramalarında başarı elde etmek istesede reklamcı bir kadroya sahiptir.

camturk-sohbetSohbet

Bir sesli sohbet sayfalarında giriş yaparak emek hırsızlığı yapan şerefsiz bir sitedir. bazı sesli sohbet odalarına girerek reklam yapan ve insanları kandırarak show yapıyoruz gelin diyerek kullanıcıları kandırmaya çalışan insanlarla dolu bir camturk sesli sohbet peryodu olmakta. Sahibi isi marazali dediğimiz sahıs bu kadınları kandırarak videolarını çekip ve tehditler savuran ve üstüne resimlerini alıp bizim sitemizde show yapmasan gibi tehtitler savurarak ziyaretcilerini bu şekilde tutmaktadır.

Siz değerli misafirlerimiz kesinlikle camturk.net sitesine gitmeyin özel diye hiç bir şey o tarz sitelere herkesin özelde paylaştıklarını okumaktalar ve bunları sizlerin aleyihine kullanarak tehtid edip sizlerden bir şey istemektedir. Aralarında bir kaçtane dürüst insan olsada tabiki vardır bunlarda kuru yanında yaşta yanar derler ya aynı o misal camturk sesli chat sitesini günümüzün silip bu tarz camturk sohbet siteleri başarı elde etmemeleri için elimizden geleni yapmalıyız. Tamamen emek hırzılığı yapıp farklı sitelerdeki katılımcıları kendi sitelerine çekmek için yapmadıkları hiç bir şey yok bir çok siteler sohbetful.com  sitesine düşmak olmaktadır.

Bu makalemi aslında hem onların sitesi nasıl bir yer olduğunu tanıtmak istedim. hem de blog açararak onların aramasında girmek istedim bakalım google’ye camturk yaz gel nereye kadar diycekler bakalaım görelim. Saten camturk aramalarını takip ederseniz ne kadar çok webmaster arkadaşlarımızın emeklerini çalmak istediklerini anlarsınız. Paylaşmak güzeldir ama çalmak güzel değildir. Bu makalemi okuyan herkes kesinlikle sohbetful.com sitesine gitmesin.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir