Sohbetful

Sohbetful

Kategori: Sohbetful

İnternet biz kullanıcılar tarafından popüler olarak kullanılmaya başladığı dönemde yaklaşık olarak 15 yıl kadar önce kurulmış ve sizlerin birbirleriniz arasında sohbet etmesini ve bilgisayar başında iletişim halinda kalmanız için meydana getirilmiştir.Bunlar sosyal medya olarak nitelendirilmiştir.Sohbetful sitesi bu ağ arasında bulunmakta ve sizlerin muhabbet etmeniz, eğlenmeniz için hizmet vermektedir.

Sohbet kelimesinin mânası en az iki insanın aralarında oluşturduğu jest ve mimiklerini kullanarak anlaşması demektir.Sosyal paylaşım sitelerinde chat iki çeşit yapılmaktadır.Yazılı Chat ve Sesli Sohbet olarak 2 gruba ayrılır.Sohbetful ise yazılı sohbet grubuna girmekte ve sizlere hizmet sağlamaktadır.
Sohbet

Sesli Chat platformları sonradan gündeme gelmiş ve yazılı sistemin aksine hem görüntülü hem de Sesli olarak sizlerin paylaşımlarda bulunmasını ve aranızdaki iletişimin kuvvetlenmesini sağlamıştır.Sohbetful ağının farkı ise mirc odalarına sahip olması ve java destekli çalışmasıdır.

Speakychat veritabanı destekli siteler ise Activex bağlantısın yükledikten sonra aktif olmaktadır.Her iki sitenin ortak noktası ise tamamen ücretsiz olmaları ve sınırsız hizmet sağlamalarıdır.Sesli Chat Siteleri daha gelişmiş olduğundan site paneli daha kullanışlıdır.

Yazılı chat paneli ise java destekli olduğundan kolay giriş sağlanmakta ve görünümü daha basittir.Sesli sitelerin panelinde ise resimli ikonlar bulunmakta ve o anki ruh halinize göre istediğinizi kullanabilmektesiniz.Lakin yazılı chat sitelerinde görsellik bulunmamaktadır.

Sizlerde Sohbetful platformunun bu özelliklerini kullanmak ve birbiriniz ile doyasıya sohbet edip tanışıp, kaynaşmak  ve yeni dostluklar, sevgiler edinmek isterseniz Google‘ye sitemizin linkini aratıp, anasayfada bulunan sohbete giriş resmine tıklayıp kendinize ait bir rumuz girdikten sonra siteye giriş yazısına tıklayıp, activex denetimizi yükleyip odalara erişebilirsiniz.Hepinize iyi sohbetler, hayırlı günler diliyorum.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir