Stacey Solomon aldatma anlatılır: “Ben kesinlikle bunun hakkında düşündüm

Stacey Solomon aldatma anlatılır: “Ben kesinlikle bunun hakkında düşündüm

stacey Süleyman bir erkek arkadaşı aldatıyor geçmişte fikrini geçti olduğunu itiraf etti.

Joe çalkantı ile bir ilişki içinde 27 yaşındaki şarkıcı, o hile “kesinlikle düşündüm” vardır ama şahsen bu hareket asla itiraf etti.

“Ben yaklaşık harap oldu çalıştı ve özellikle bir uzun bir süre oldu ve işe yaramadı değil ilişkiler, oldum,” Stacey Loose Women söyledi.

 
“Ben kesinlikle, kesinlikle bu konuda düşündüm,” Stacey hile konulu dedi

“Ben dışarı olacağını ve ‘nasıl edilir’ birinin sadece düşünce bana dokunmadan o, sadece olsa bile, birinden dikkatini almak istiyorum ve bu konuda düşünmek istiyorum -. Ille cinsel bir şey olarak – ama sadece birisi bir süre seninle kalmak. Ben kesinlikle bu konuda düşünce, kesinlikle var, “dedi.

Onun arkadaşı panelisttir Nadia Sawalha diyerek kabul etti: “Ben insanların savunmasız olabilir o zaman değil mi düşünüyorum sen aziz ve değerli hissetmek bir ilişkide değilseniz.”
anne-of-iki ekledi: “Ben onunla geçmesi olabilir”

İki genç oğlu vardır Stacey, açıktı ve ekledi: “. Ben onunla aracılığıyla gidemedim ben bekar ve onunla yanlış bir şey yok bunu ve farklı birçok kişi ile olmak istedim ve hiç kimse can aksi takdirde söyle. ”

Yanlış kelimeyi kullanarak, diye ekledi: “Ama ben monoton olmak istiyorum ve bir eşiniz varsa o ben yapacağım budur.”

“Tekeşli [Yani]!” Janet Street Porter güldü. “Ama ilginç sen monotonluğu ile sadakat eşit!”

konuşma Salı günü başlatılan Gevşek Kadın Frank ve Korkusuz anket kaynaklanmıştır. Anket ülke genelinde kadınların kalplerine ve zihinlerine bir ülke rapordur. belirgin sorunlara geçici anahtar konuşma başlayanlar bugün kadınları etkileyen aynı zamanda anonim ankete kendilerini rol almış Loose Women,, sonbahar boyunca, sonuçlarını kullanacak.
Stacey, 27, geçen yıldan bu yana Joe Süs, 34, flört olmuştur

Stacey geçtiğimiz yıldan bu yana, eski EastEnders aktör Joe, 34 ile çıkıyor. Ben bir Ünlü kulüpler 2010 yılında bir araya gelen … İşte Out Of Me alın! Stacey misafir olarak ortaya çıktığında.

“Gerçekten de, gerçekten gidiyor. Ben çok mutluyum,” Bana merhaba dedi! Çevrimiçi yaz boyunca. “Herkes birbirleri için yapılan konum ve o diyenlerin sekiz ay oldu diyor biz bu düşünmüyordu niye? ‘ ve ‘Ben bile düşünmüyordu, o halde neden size ki?’ gibiyim ”

“Biz gerçekten benzer kökenden gelen ve ortak çok var, aynı kişinin gibidir. O kesinlikle güzel, ben çok şanslıyım.”

Joe onun eski nişanlısı Emma Sophocleous ile bir oğlu Harry’nin sahipken Utangaç şarkıcı, önceki ilişkilerinizden iki çocuğu Zachary ve Leighton vardır.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir