Strictly Come Dancing 2016: gösteriyi terk etmek son yarışmacı öğrenin

Strictly Come Dancing 2016: gösteriyi terk etmek son yarışmacı öğrenin

ÖNÜMÜZDEKİ Spoiler! SİZ KESİNLİKLE GELİN DANS Pazar günü EPISODE GÖRDÜĞÜM SÜRECE OKUYUN ETMEYİN.

Lesley Yusuf ve onun dans partneri Anton du Beke ne yazık ki Strictly Come Dancing dışına oylanacak son çifti vardı.

çift modeli Daisy Lowe ve eşi, Aljaž Škorjanec ile alt iki kendilerini bulduktan sonra gösteriyi yola seçildi.

 
Lesley ve Anton bırakmak son çift

iki çiftler ne olursa olsun Lola Gotan Project tarafından istiyor Lesley ve Anton onların Tango performans ile Dans Off yine kendi rutinleri uygulandı. Ancak, başka bir hafta kalması çabaları tek başına yeterli değildi.

Yargıç Craig Revel Horwood söyleyerek, Daisy ve Aljaž kurtarmak için seçti. “Ben tamamen farklı nedenlerle hem çiftler aşk Ama benim için bu gece, hassas ve bu özel dans Kapalı bir geliştirilmiş performans için, ve ben, zamanında çift olur bitirme kaydetmek ister Papatya ve Aljaž olduğunu. ”

. Darcey Bussell açıklayan anlaştılar: “Yine bu çok zor, ben de burada bu iki çiftler istemem, ve aralarında seçim yapmak çok zor ama çift kendi temizlik tasarruf etmek istiyorum ve kalitesi onların bana çarpıyordu dans Papatya ve Aljaž olduğunu. ”

Bruno Tonioli sonra da diğer çift için oy vererek çiftin kaderini.

“Peki ben çok farklı nedenlerden dolayı bu kızlardan de seviyorum” dedi. “Onlar, muhteşem konum onlara bakmak Ama gerçekten her yönüyle güçlü bir dans seçmek zorunda -… Tekniğini ve performansını Ve ben Daisy ve Aljaž kurtarmak için tercih ediyorum bu nedenle”

“Her hafta sadece güzel olmuş yeni bir dans öğrenmek, onu [Anton]) ile çalışan mutlak bir sevinç olmuştur ve biz çok güldü ettik”: Lesley diyerek, gösteri ve onun dans partneri hakkında onu zaman hakkında açılan dedi.

“Ve evet bu sadece bir güzel güzel güzel yolculuk ve bir sonu geldi ve bu kesinlikle iyi. Biz onu sevdim oldu.”

Benim bütün Kesinlikle bu yıl deneyim zenginleştirilmiş, “Ben sadece çok teşekkür etmek istiyorum olmuştur sizinle mutlak sevinç Dancing Beni itti, ben sana iterek hakkında bilmiyorum,: Anton Lesley söylüyorum, kabul etti.. Eğer denemek ve daha yaratıcı olmak ve sayılar daha iyi hale getirmek için beni itti ve o size indirilene sadece var ve sadece mutlak bir sevinç sensin. ve ben çok seviyorum. “

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir