Strictly Come Dancing: gösterisi çıkmak ve neden yaptı

Strictly Come Dancing: gösterisi çıkmak ve neden yaptı

olacak Young hiç Strictly 12 yıllık geçmişi ekrandan dans Come dışarı çıkardı beşinci yıldız oldu.
Profesyonel dansçı Karen Clifton ile eşleşmiş oldu şarkıcı, bir “sevinç” ve göstermek rekabet için “uzun süre hırs” olmuştu söyleyerek, “kişisel nedenlerle” için bıraktı.

Biz şok duyuru yaptık ünlüler bir göz atın …
Will Young – dizi 14

sürpriz fanlar zaman, afiş dördüncü bitirdikten sonra, o gösteriyi bırakma açıkladı Will. Onun yönü, yetenek ona sonsuza dek minnettar olacaktır “ve ben de benim torun göstermek mümkün olacak üç harika dansları aracılığıyla bana yol gösterici: bırak Right Now şarkıcı söyleyerek,” harika “bir deneyim için onun profesyonel dans partneri Karen teşekkür yıllar. ”

37, Will ekledi: “Ben Strictly gerçekten en eşsiz aile İngiliz televizyonda en sevilen programlardan biri katılmak mümkün olmuştur kalbimde sevinç ile ayrılmak ve benim kalbimin derinliklerinden gelen teşekkür ediyorum. . ”

Diyerek devam etti bu onun, o olacak “keeeep dans!” Bir izleyici olacak olsa da

 

Kelly Brook – Serisi 5

modeli ne yazık ki, ama provalarda uğraştıktan sonra, Kelly o babasının böyle olmasını isterdi çünkü o yarışmada kalmasını istediğini söyledi uzakta 2007 yılında geçirilen kanser ölümcül hasta olan babası Kenneth, sonra gösterinin çıkardı o bırakma kararı almış.

Bir BBC sözcüsü şunları söyledi: “onun hafızasında gösterisi ile devam umduğu gibi Kelly bazı eğitim yapmış Ancak, anlaşılır o çok zor bulmuştur..

“Kelly programının fantastik bir parçası olmuştur ve o şiddetle de bu zor zamanda Kelly ve ailesi onların derin sempatisini ifade etmek istiyorum gösteri herkes tarafından özlenecek.”

John Çavuş – dizi 6

TV sunucusu kazanan “çok uzak bir şaka” olurdu söyleyerek, 2008 yılında yarışma dışı eğdi.

Merhaba ile eşleşmiş oldu John! Çevrimiçi blogger Kristina Rihanoff, gösteri dans “harika keyifli bir şey” olduğunu söyledi ama o istifa zaman olduğunu biliyordu. siyasi gazeteci sürekli hâkimlerden çok eleştiri alan, afiş dibinde ortaya çıkmıştı, ama halk onu tutmak için oylama tuttu.

“Bu bir parti çıktığınızda karar verirken gibi ve mücadele başlamadan önce bir parti bırakmak zamanıdır, ve ben bu vesileyle ne oldu gerçekten düşünüyorum,” dedi John.

Jade Johnson – dizi 7

Büyük Britanya, uzun atlamacı Jade provalar sırasında bir diz yaralanması acı sonra 2009 yılında Strictly dışarı çekmek zorunda kaldı. O tamamen yarışmadan çekilme kararı ne zaman atlet canlı gösterinin bir hafta kaçırmıştı.

“Çok duygusal,” Onun diz göstermek için bir uygulama sırasında “attı” dedi Yeşim dedi. “Sadece burada oturan benim için zor gerçekten. Diz oldukça ağrıyor.”

Daha sonra yarışma Londra 2012 Olimpiyatları’nda Takım GB bir yerde onu soydular iddia etti. “Kesinlikle bana Olimpiyatları yerimi mal olmuş” dedi. “Ben gösteri yaralanma iyileşti düşündüm ve ben yarışmaya hazır oldu. Ne yazık ki bu sadece denemeler önce alevlendi ve imkansız onları geçmek için yaptı.”

Jimmy Tarbuck – dizi 4

Doktorlar dinlenmek için onu tavsiye sonra Flavia Cacace ile partenered edildi Jimmy, 2006 yılında gösteri çıkmak zorunda kaldı. BBC Jimmy’nin sağlığı iyiliği için kararını destekledi.

zamanda onun altmışlı oldu komedyen, o “kesinlikle harap” olduğunu söyledi.

“Ben gerçekten bu hafta gösteri dans etmek istedim ama ben dinlenmeye ihtiyacım var bana söylediler doktorların tavsiye almak zorunda” dedi. “Ben gerçekten onunla eğitim özleyeceğim! Uygun bir dansçı içine bu eski carthorse açmak için çalışırken hasta bana çok şey öğretti ve olmuştur benim harika ortağı Flavia teşekkür etmek istiyorum.”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir