Ünlü: Ünlü MasterChef yıldızı Lisa Faulkner, çocukların sağlıklı yemelerine yönelik ip uçlarını ortaya koyuyor

2010’da Ünlüler MasterChef’in galibi ve çeşitli yemek kitaplarının yazarı olan Lisa Faulkner, sağlıklı beslenme hakkında bir ya da iki şey biliyor ve on yaşındaki kızı Billie’ye gururla bakan bir anne olarak, annelerin çalışırken karşılaştığı zorlukları da biliyor. Çocuklarının sağlıklı, dengeli bir diyet yemelerini sağlayın.

“Neden sağlıksız yiyecek veya içecek içemeyecekleri konusunda çocuklara açıklamak gerçekten zor olabilir ve onları sabahın kapısından çıkarmaya çalışırken kahvaltı masasında bir savaş alanı zor olabilir! “Dedi. Dedi HELLO! Sadece münhasıran çevrimiçi. “Billie’yi gerçekten yaptığım işe bulaştırdığını keşfettim, bu yüzden sağlıklı bir kahvaltı yaptığım zaman ona göstermeye çalışıyorum.”

Lisa Faulkner, Change4Life Be Food Akıllı uygulamasıyla birlikte çalışıyor

Lisa, kızı ile yemek hazırlamanın yanı sıra sağlıklı gıdaları yediren birkaç faydalı el ele de aldı. “Kahvaltıda, şekerli tahılları kebap ekmeği veya meyve ve az yağlı, düşük şekerli yoğurt ile sade tahıllar arasında değiştirebilirsiniz” diyor. “Sizi çocukların düz bir tahılda takas ettirmek zor buluyorsanız, yavaş yavaş normal hububatına ekleyerek denemeye çalışmayın, bunu bilmeden önce mutlaka düz tahılda yaşayacaklarını” söyledi.

Lisa, Change4Life Be Food Akıllı’ın marka elçisi olarak son rolü de dahil olmak üzere yoğun programıyla, ailesi için pişirdiği yemeklere meyve ve sebzeleri eklemek için kolay bir yol buldu.

Holby City’deki eski aktris, “Taze, kalaylı veya dondurulmuş meyve ve sebzeler sizin için iyi ve yemeklere küçük porsiyonlar ekleyerek yemeklere koymak kolay olabilir,” dedi. “Kahvaltıda düşük şekerli, yağsız yoğurdun kurutulmuş meyveleri eklemek veya bir tavuk şehri yeryeri yemeği için sebze eklemek gibi şeyler yapıyorum.”

 

TV yıldızı, ailenin sağlıklı yemesini sağlamak için en iyi ipuçlarını paylaştı

Halen dost şef John Torode’la buluşan TV sunucusu, sağlıklı beslenme konusundaki ortak yanlış kanılarının pahalı olduğunu ortaya koydu. “İnsanlar genellikle sağlıklı olmak çok para harcamak demektir ancak her zaman böyle değildir” dedi. “Taze sıkılmış meyve ve sebzeler ucuza satın alınabilir ve süpermarkette çok sayıda dondurulmuş meyve ve sebze seçeneği bulunur.Cephe4yife web sitesinde 5 sterlin civarında tüm aileye hızlı ve kolay yemek tarifleri de bulabilirsiniz.”

Lisa, ebeveynlere yardım eli uzatmak için ücretsiz ürün olan Change4Life Be Food Smart ile birlikte çalışarak, her bir ürünün içeriğini tam olarak ortaya çıkarmak için yiyecek ve içecek barkodunu taramanızı sağlar. “Anne olduğum için, çocuğunuza verdiği yiyecek ve içeceklerin sağlıklı olup olmadığını öğrenmenin ne kadar zor olduğunu anlıyorum” diye belirtti.

“Change4Life, yiyecek ve içecek barkodunu taramanızı ve şeker küpleri, tuz poşetleri ve yağ bloblarında gıdada ne miktarda şeker, doymuş yağ ve tuz bulunduğunu gösteren, Be Food Smart adında fantastik yeni, ücretsiz bir uygulama başlattı. Yemeğinizde ve kızımda neler olduğunu görmek için böylesine hızlı ve kolay bir yol var ve tüm ürünlerimi mutfak dolaplarımda kontrol ederek çok eğlendim! “

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir