Victoria Beckham Dünya AIDS Günü sadaka T-shirt kızı Harper çizim kullanır

Victoria Beckham Dünya AIDS Günü için para toplamak için kızı Harper çizimleri biriyle süslenmiş bir T-shirt kendisi bir çırpıda paylaştı.

UNAIDS ve Born Free Afrika ile çalışarak, anne-dört fotoğraf onu 12,9 milyon Instagram takipçileri için, fotoğraf altyazı Gönderildiği: “Sizi #VBDoverSt ve victoriabeckham.com x @ # Benim voguemagazine WAD2016 T-shirt mevcut yarın teşekkür ederiz! VB. ”

victoria-fashion-1-a

victoria-Fashion-

Victoria T-shirt kendini bir çırpıda paylaştı

sanat yanındaki tatlı çizim kırmızı bir aşk kalp ile kırmızı AIDS kurdele giyerek elini uzanarak bir kadın, bir şekildir. T-shrit düz beyaz veya kırmızı Lekeli mevcuttur ve tasarım satışından gelen tüm kar desteği Born Free Afrika gidecek.

ilk kez, bu yıl “zaman-ve Harper-ben küçük bir yardım alongwith yetişkinin T- üzerinde oluşturulan: UNAIDS Küresel İyi Niyet Elçisi itibariyle yaptığı çalışmalar kapsamında, moda tasarımcısı Vogue söylüyorum, onun tasarımları hakkında açılan çocuklar için uygun mini bir sürümü ile gömlek. büyük bir onur [It] ve ben çok ciddiye alıyorum bir rol. Bu eğitmek ve güçlendirmek için ama çok amaçları ilk anne çocuğa nakil sürecini desteklemek için yaptım küresel bir plan HIV’e karşı genç kızlar ve erkekler. ”

victoria-moda-1-

Victoria geçenlerde oğlu Brooklyn ile Afrika ziyaret

O devam etti: “Biz ANCAK, biz kimsenin geride yaptım sağlamak için tedaviye küresel erişimini sağlamak için devam etmek gerekir, tamamen geleceğe yönelik HIV ve AIDS ortadan kaldırmak için gerçek bir fırsat var.”

hayırsever son zamanlarda onu büyük oğlu Brooklyn, ve hayranları ile onu deneyim paylaşılan fotoğrafları ile Afrika ziyaret etti. “Kenya HIV çocuk iletim anneye ortadan kaldırmaya yardımcı Kenya.Please İyi geceler.”: O, bir çırpıda captioned

yani Brooklyn kendisine ismini olmuştu erkek bir bebek tanıştığımız andan dahil gezi fotoğrafları paylaştı. Şöyle yazdı: “Yeni doğmuş bebek Brooklyn karşılamak için Honoureda @newlifehomeke çalışan en ilham verici ailesi tarafından boyunları bükük.”

One Reply to “Victoria Beckham Dünya AIDS Günü sadaka T-shirt kızı Harper çizim kullanır”

Sevda

20 Kasım 2016 at 9:12 pm

Guzelmakale

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir