Victoria Wood’un kardeşi tell-tüm biyografisini yayınlamak kararını savunur

Victoria Wood’un kardeşi tell-tüm biyografisini yayınlamak kararını savunur

victoria Wood’un kardeşi geç yıldızın ifşa biyografisini yayınlamak kararını savundu. Yaşamı ve İş, “bir, kilolu, yalnız ve mutsuz bir kız ona derece başarılı bir kariyer inşa etmek için erken zorlukların üstesinden nasıl içine benzersiz bakış açısı” a sahip fanlar sağlayacaktır – Chris Foote Ahşap kitabında, Ahşap Komedi Genius söyledi.

O “her zamankinden daha kilolu ve sahip daha noktalar” olarak onu tanımlayan, kilolu olduğu için kızını eleştirdi hangi Victoria ve Chris geç babası Stanley Ahşap tarafından yazılmış bir dergi alıntılar içerir. O da Victoria başka girişinde “çok asık suratlı ve morose” olduğunu belirtiyor.

 

Chris Foote Ahşap kız kardeşi anlatan bir bütün biyografisini yayınlamak kararını savundu

“Ben sadece gerçeği yazdım,” Chris Basın Derneği söyledi. “Victoria bir kız olarak yağ ve mutsuz – kendisi bu yüzden basın röportajlarında ve BBC radyonun Desert Island Diskler söyledi.

“Bu gerçeği söylemek ihanet olamaz. O Vic mutsuz çocukluğu bırakmak saçma olurdu. Aksine, o onu derece başarılı bir kariyer oluşturmak için bu erken zorlukların üstesinden onun kredi için tüm daha fazladır. Ben Bir Victoria büyük bir hayranıyım, “diye tamamladı. “Ama ben gerçekleri gizleyemezsiniz.”

kitap daha sonra bu ay açıklanacak olup, Chris tüm telif hakları kız kardeşi desteklenen hayır kurumlarına bağışlanacak olduğunu onaylamıştır.

 

Victoria Wood iki çocuğu, Grace ve Henry 2008 yılında resimde

Victoria’nın iki çocuk, bu arada, onlar Chris bile belirten bir sözcüsü ile, bir biyografi yazma olduğunu habersiz söyledi: “Bu Victoria’nın babasının günlüklerine dayanarak, Grace ve Henry Sayın Foote Wood’un kitabında duymuşsunuzdur ilk Mr Foote Ahşap vardır. değil tartışmak veya onun planları onları haberdar etmek, onları temasa geçti.

“Gelecek yıl yayınlanan Grace ve Henry’nin nimet olan bir resmi Victoria Wood biyografisi, olacak.”

One Reply to “Victoria Wood’un kardeşi tell-tüm biyografisini yayınlamak kararını savunur”

sevda handan

3 Ekim 2016 at 6:31 pm

gÜZEL MAKALE

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir