Weed Sex on: 7 Ways Esrar Benim Cinsel Yaşam Gelişmiş

Weed Sex on: 7 Ways Esrar Benim  Yaşam Gelişmiş
Insight ve esrar ile sapıkça almak için ipuçları. chat

shutterstock_193810763

dudakları benim cilde temas olarak “Biz uzaylı konum,” Ben muse. Duman halkaları güneşten altıncı gezegeni taklit odanın etrafında girdap. Ağırlıksız ve sızlanmaya, ben ışıltılı trikonların bir evren gibi ışık çakmaları gözetlemek için gözlerimi kapıyorum. Tatlı ve keskin misk ciğerlerimi dolduruyor. narenciye İpuçları duyusal kıkırdıyor uyan tetikleyen, benim bilinçaltı ile karıştırmak. Her şey elektrikli. Dokunmatik vecd olduğunu. Kisses yıldızlı ateş ediyor. Onun çekimsel bir kaçamıyorum. Ben de istemiyorum. İstiridye ve şampanya bu güneş yetiştirilen organik esrar için bir mum … libidinous sırlarını kozmik tuşuna basılı tutun olamaz.

Benim tecrübeme göre, birkaç şey seks ve esrar gibi birbirlerini tamamlarlar. eğlence kullanımı yasal olduğu bir devlet içinde yaşamak olduğunu unutmayın. Birkaç diğer devletler de tıbbi amaçlar için marihuana kullanımına izin verir. bunu elde edebilirsiniz, burada cinsel yaşam artırabilirsiniz esrar 7 yolu vardır, (tutuklandı alınıyor. seksi değil) Ama.

Tahvil güçlendirir
Eğer yapıştırma hormonu, oksitosin biliyor muydunuz, seks sonra ve esrar tüketen sonra serbest bırakılır? THC (tetrahydrocannabiol), bitkinin reçine bezleri içinde bulunan birçok kimyasal bileşiklerin biri salınımını tetikler. cinsel ilişki sonrası cuddles öylesine inanılmaz şaşırtıcı hissediyorum açıklıyor. Ben onlara bağımlısı değilim.

Gerilim hafifletir
Ben esrar tüketmek zaman, bedenim büyük bir nefes alır gibi değil. Cbd (Kannabidiol) yüksek suşlar ile bir kase paketi, bu, en az psikoaktif etkiler ile, anti-enflamatuar, anti oksitleyici, ve kas gevşetici özelliklere sahip bilinen bir kanabinoid için geçerlidir. Bu bitki ilaç ile birlikte derin nefes ve uzun uzanır bana eşim ile an olmak benim dikkatini izin uzakta günün stresini erir.

Geliştiriyor Mood
Ben bir pick-me-up gerektiğinde, ben enerji uyaran terpen pinen bir tomurcuk en yüksek seçin. Ben mavi olduğum, ben limonen kaldırarak yüksek esrar seçin. Ben sedasyon bir battaniye hissetmek istiyorsanız, ben mirsen yüksek esrar seçin. Terpenler tüm bitkilerde bulunan uçucu yağlar oluşturan bileşiklerdir. Onlar aroması büyük ölçüde sorumludur ve aynı zamanda hissediyorum yükseği türü de dahil olmak üzere, pek çok fizyolojik etkileri ile bağlantılıdır. Eğer düşük enerji hissettiğiniz dahaki sefere yine de, saldırmak Altın Ananas veya Süper Gümüş Haze gibi canlandıran terpenler yüksek bir esrar varietal, toke istiyorum.

sersemlik uyarır
Eğer zevk hissediyorum zaman gülmek için korkmayın. taşlanarak alma hakkında benim en sevdiğim şeylerden biri kıkırdıyor kaçınılmaz bir durumdur. Eğer şehvetli duygu çünkü bu devre dışı bırakmak için bir neden yok. Seks ciddi ve aptal ikisi de olabilir. inilti seksi olsa da, gülerek, hatta seksi olabilir. Ben anlamsız kucaklamak zaman benim en iyi değilim.

Macera Inspires
Bir esrar-infüzyon yağ veya masaj losyonu deneyin. Tam özü esrar yağı ile hazırlanmış bir koyu çikolata trüf üzerinde yarım bayt. Nefis yenilebilir ve tentürler kolayca kullanılabilir ve tatlar, suşları ve kannabinoid oranları sonsuz kombinasyonları geliyor. Eğer esrar yeme daha derin bir orgazmik deneyim lider, bir vücut buzz yaratır biliyor muydunuz? Bu esrar tüketmek için maceracı yollar dolu bir cesur yeni dünya. deneme keyfini çıkarın.

Yaratıcılık yükseltir
Yaratıcılık farklı düşünme, biz daha önce görmediğimiz bir şekilde farklı lensler ile dünyayı görmek için yeteneği tarafından teşvik edilmektedir. Bu düşünceler beynin frontal lob tarafından uyarılır. Esrar frontal lob kan akışını arttırdığı bilinmektedir. Ben algı değiştirdiğinizde, ilginç şeyler olmaya başlar dikkat edin. Fanteziler beklenmedik sırayla. Ben yeni pozisyonlar keşfetmek ya da benim ortağın fantezi gıdıklamak yenilikçi dil teknikleri ile gelip.

kalitesini yükseltir Sensations
esrar tüketen, dokunmatik olduğunda, renkler kokular tadı gelişmiş olarak daha güçlü, sesler daha cesur olduğu, parlak, zaman uzanıyor ve desenler ortaya çıkar. orgazmlarýný de daha yoğun olup olmadığını şaşırmayın. senin steamiest çalma listesi ve favori koku üzerine koyun. parmak uçlarınızla ya da dil ile eşinizin çilleri Trace. buz küpleri ve sıcak balmumu dışarı kırın. her anlamda güçlendirilmiş olduğundan, sana sevişme hareketleri akışı gibi yararlı her hareketini nazik ve kasıtlı olarak bulabilirsiniz.

Son Söz: Farkındalık ve Moderasyon
Eğer yangını önce, ılımlılık zorunludur hatırlıyorum; çok çok yakında anksiyete, motivasyon, ya da sedasyon eksikliği neden olabilir. bir vuruş uzun bir yol gidiyor, unutmayın. Mikro-dozajlama bir buharlaştırıcı ile etkileri üzerinde daha fazla kontrol sağlayacaktır. Bu deneyim, bu dünyanın dışında olmak istiyorum, bu yüzden dikkatli olun. sohbet

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir