Whatsapp’ta sesli arama özelliğini kullananlar dikkat

Whatsapp’ta sesli arama özelliğini kullananlar dikkat

images (1)

Whatsapp’a gelen sesli arama özelliği başınızı yakabilir; zira konuştuğunuz her dakika giden 1,3 MB’lık kota kullanımı faturaları kabartabilir.

images

Android ve iPhone’lara ücretsiz sesli arama özelliği getiren WhatspApp hakkında yeni bir detay ortaya çıktı.

800 Milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Whatsapp’ın ücretsiz uygulamasının internet kullanımını gözle görülür oranda artırdığı ve bunun kullanıcıların faturalarına yansıdığı belirtiliyor.

Bu uygulama ile sesli arama yapmanın kullanıcılara maddi zarar verebileceğini iddia eden AndroidPit’in hazırladığı rapora göre, WhatsApp üzerinden sesli arama yapan kişiler yaptıkları aramaların her dakikası için 1.3Mb internet kullanıyor.

WhatsApp üzerinden yapılan aramalarda 3G ve 4G bağlantısı kullanan kişilerin kısa sürede kotalarını doldurduğuna dikkat çeken rapor, bu durumun farkında olmayan pek çok kullanıcının ay sonunda yüksek faturalar ödemek zorunda kaldığını belirtiyor

Cinsel sohbet odaları çıtır kızlarla sohbet eski mynet sohbet gençlerle sohbet mynet sohbet sohbet yeni mynet odası yeni sohbet geveze sohbet gabile sohbet chat sohbet sohbet odaları
arkadaslık siteleri sohbet hattı cameralı sohbet görüntülü sohbet chat rulet sesli sohbet sesli 18 siteleri

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir