Bay Bayan Sohbet Mobil Siteleri - Sohbetful.com

Ana Sayfa > Genel, Sohbet Odaları > Bay Bayan Sohbet Mobil Siteleri

Bay Bayan Sohbet Mobil Siteleri

Bay Bayan Sohbet 

Bay ve bayan chat çet sohbet muhabbet odaları olan sohbetful odalarımızdan sizlere selam sunarken bizlerin arasında olmak için gönüllü olan herkese saygı sunarız. Eskimeyen en eski sohbet odaları , en eski chat arkadaşlıkların buluşma noktası olan sanal alemin kral dediğimiz tek yön , tek söz dediğimiz beraberlikten kuvvet haz aldığımız ortamdan http://www.Sohbetful.com odalarından sizleri selamlamak bizi onure ediyor.

Sanal alem de sanalcı olmak nedir. Nereye dayalıdır bazı konular . Bu zaten başlı başına bir görüş anlayışı olasa da bazı anlaşmasızlıklar olacaktır elbet. Kimseyi yadırgamayın, Kimseye hor görmeyin, kava davranış sergilemeyin. Sanalda olmak sadece mobil telefon bu anlayışı size etkin gösterge olmasın. Her telefon ve bilgisayar ardında bir bayan veya bir erkek arkadaşımız dediğimiz kardeşimiz vardır.

Sanal ortamda mobil telefonlar bilgisayarlar kendi kendilerine yazı yazmaz. Onları chat sohbet odalarına taşıyan eller ve yürekler vardır. Bazılarımız şanslı gerçekmiş gibi gördüğü için çok rahatsız olurlar. Kişiyi tanımadan etmeden yargısız infaz etmek kuralın kişiye en büyük hakaret ve düşüncesiz tutum olarak görülmektedir . Böylesi durumda insanların birbirini tanıması anlaması uzun zaman gerektirmez bazen. Ama bazen ise insanları ne kadar tanısakta yıllar sonra bazı anlaşamadığımız huyları ortaya çıkar.

Mobil Siteleri

Bu bizim insanı yapımız olarak mobil, sohbet edişimize yansıma eder. Buna ise negatif ve pozitif bir algı denir. Bizler sohbet ederken pozitif olalım. Üç günlük dünyada birbirimize vereceğimiz iletişimlerde dikkat ederek dikkatli olmaya özen gösterelim. Bizi biz yapan sohbet ederken dikkat edelim. Kimseyi muhabbet ederken kırmayalım. Bizim bize en faydalı olanımız , insanı olarak birbirimize iyimser olarak düşünce olmaktır.

Biz sizin burada olmanızı sevinç ile karşılarken sizlerde bu sevincimizi ortak olduğunuz için sizleri kendi aile yakınlarımız gibi görmekteyiz. Umarız burada olmaktan aldığınız bilgi birikim olarak baktığınız he şey sizlere ve bizlere hayırlı olur. Sohbet odalarımız da olan herkese iyi sohbet dileriz. Burada olan ve olmayan herkese saygı sevgi sunar , dostluk bağında kurduğunu her cümlede sizlerinde karşılık almasını umut ederek iyi günler dileriz.

 

Bay Bayan Sohbet Mobil Siteleri

Etiketler: , , ,

Yorumlar (5 Yorum)

    Selam sitenizi çok beyendim çok güzel sohhbet ortamı herkese tavsiye ederim

    Merhaba çok güzel bi ortam sohbet siteleri arasında en gözde nadide bir site

    Merhaba herkese sohbet siteleri denilince akla ilk gelen bu sohbet sitesini buldum Google üzerinden bir çok site gezdim fakat aradığım sohbet sitelerinin arasında bu güzel sihbet sitesini buldum

    Merhaba sohbet kanaliniz çok güzel

    Güzel bi sohbet sitesi arkadaşlık ortamının çok olduğu güzel kızların olduğu bı site

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet, Chat, Kaliteli Sohbet, mIRC Chat Sitesi Mobil Sohbet

                            info@sohbetful.com